لیست کامل مراکز معتبر کاردرمانی یاسوج را بر شما مخاطب عزیز هوش کالا در پایین گردآوری کردیم. کلینیک ها ، مراکز و مطب های کاردرمانی معرفی شده همگی دارای پروانه معتبر از دانشگاه علوم پزشکی هستند و فهرستی از بهترین مراکز کاردرمانی یاسوج هستند. . منتظر چی هستید  اگر بدنبال کاردرمان خوب در یاسوج هستید از لیست زیر استفاده کنید! . راستی توضیحات هر کلینیک نیز درباره اینکه چه خدماتی می دهند ( جسمی ، ذهنی ، نوزادان ، کودکان و بزرگسالان و..) در جزئیات هر کدام آورده شده است.

پیشنهاد ما در مراکز کاردرمانی یاسوج

کلینیک کاردرمانی یلدا

تیمی از متخصصان کاردرمانی ذهنی و جسمی 

زمینه فعالیت :

کاردرمانی نوزادان ، کودکان و بزرگسالان

کاردرمانی جسمی و ذهنی

آدرس :

یاسوج معلم ۲ نبش سردار ۴

تلفن پذیرش :

۰۹۱۷۹۱۷۳۴۲۴

۰۷۴۳۳۲۲۹۸۵۰


آنچه شما در بالا مشاهده کردید لیست متخصصان کاردرمانی شاغل در یاسوج بوده است.

توجه : اگر کاردرمانگر شاغل در استان کهگیلویه و بویر احمد و نام خود را در لیست فوق مشاهده نمی کنید. از طریق لینک ثبت مشخصات مطب ، اطلاعات خود را ثبت کنید.

کاردرمانی چیست ؟

متخصص کاردرمانی ( به انگلیسی  occupational therapist ) با  استفاده درمانی از کارها و فعالیت‌های روزمره زندگی به مراجعان خود کمک می کند تا حداکثر استقلال لازم را از نظر جسمی ، ذهنی و روانی بدست بیاورند. کاردرمانی یکی از علوم نوین پزشکی است که به جهت اثربخشی بالای آن در کشور های توسعه یافته یکی از تخصص های ضروری برای درمان و توانبخشی اختلالات جسمی و ذهنی در نوزادان ، کودکان و بزرگسالان است.

اگر تمایل داشتید مطالب عمومی کاردرمانی ما را نیز مشاهده کنید. ما در این بخش مطالب مفید برای والدین و متخصصان کاردرمانی ( Occupational Therapy ) را برای شما مخاطب گرانقدر نوشتیم. این مطالب درباره موضوعات کادرمانی ذهنی ، کاردرمانی جسمی کاردمانی کودکان و کاردرمانی بزرگسالان و.. است.

مراکز کاردرمانی یاسوج و استان

بهترین مرکز کاردرمانی یاسوج چه مرکزی است ؟

از نظر هوش کالا بهترین مرکز کاردرمانی یاسوج و یا کاردرمان خوب در یاسوج  ، مرکزی است است که توسط متخصص کاردرمانی ( کاردرمانگر )مدیریت می شود. مجهز به تجهیزات روز و دانش روز و دارای تجربه کافی باشد. همچنین رضایت والدین می تواند یکی از ملاک های شما برای انتخاب کلینیک کار درمانی در یاسوج و استان یزد باشد.

اگر شما کاردرمانگر شاغل در یاسوج هستید و اسم خود را در لیست بالا نمی بینید در قسمت ثبت اطلاعات کلینیک ، مشخصات کامل مطب و یا دفتر کاردرمانی خود در استان کهگیلویه و بویراحمد را وارد کنید. این اطلاعات پس از ارزیابی تایید می شود. همچنین اگر شما بعنوان کاردرمانی در منزل یاسوج فعالیت می کنید در قسمت درباره کلینیک این مورد را نیز ذکر کنید.

سازمان نظام پزشکی

انجمن کاردرمانی کشور