در پایین لیستی از مراکز شنوایی سنجی یزد (نوزادان، کودکان، اطفال، بزرگسالان) را به همراه آدرس و شماره تماس آن ها برای شما آورده ایم. مراکز معرفی شده در زیر انواع خدمات غربالگری شنوایی و تست های شنوایی ( ABR ، ASSR  ، نوار گوش و..) را در شهر یزد و استان را انجام می دهند. اگر بدنبال کلینیک شنوایی خوب در یزد هستید می توانید از لیست زیر استفاده کنید.

مراکز شنوایی سنجی یزد :

9 کلینیک یا متخصص دیگر یافت شد.
profile-pic
یزد  /  یزد. میدان معلم جنب پل زیرگذر بعد از کوچه جوادالائمه
شنوایی نوزادان و بزرگسالان و سمعک
profile-pic
یزد  /  یزد،انتهای خیابان شهید رجایی،خیابان معلم،درمانگاه فرهنگیان
صبح ها همه روزه ۸:۳۰ الی ۱۲:۳۰
profile-pic
یزد  /  خیابان امام .کوچه مسجد برخوردار .روبروی درمانگاه اخوان.رویال سمعک
ارزیابی گوش نوزادان و بزرگسالان -نوار گوش-تجویز و تنظیم سمعک....
profile-pic
یزد  /  یزدبلوارشهیدصدوقی درمانگاه امام جعفرصادق عصرروزهای فرد بلوار هفده شهریور بلوار سید کاظم یزدی سی متری امامشهر کوچه شماره ۸شهید جلال حیدری پلاک ۱۵مرکزسمیع مرکز خانواده و کودک کم شنوای سمیع
ارزیابی شنوایی کودکان وبزرگسالان-تجویزسمعک-تربیت شنوایی گفتاردرمانی،مشاوره توانبخشی...
profile-pic
یزد  /  یزد, صفائیه, بلوار جهاد, مرکز درمانی شبانه روزی کوثر, ارزیابی شنوایی و تجویز انواع سمعک های هوشمند  /  09103393525
طرف قرار داد با بیمه های کلیه بانک ها, شرکت نفت, اتیه سازان, نیروهای مسلح, سینا, دی, صدا و سیما, سنگ...
profile-pic
یزد  /  بلوار طالقانی- کوچه شهید هدایتی- طبقه دوم آزمایشگاه سینا- مرکز ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک نجوا  /  09138606297
خدمات مرکز: *) ارزیابی های مرسوم شنوایی بزرگسالان (ادیومتری تن خالص و گفتار، تمپانومتری و رفلکسومت...

برای مشاهده ادامه لیست مراکز شنوایی سنجی یزد و مراکز خدمات سمعک یزد بر روی شماره های ۲ و یا ۳ کلیک کنید.

اگر شما ادیولوژیست شاغل در شهر یزد هستید و اسم و آدرس مطب شنوایی سنجی خود را در لیست بالا نمی بینید، با کلیک بر روی ثبت مشخصات مطب اطلاعات خود را در سامانه ثبت کنید. پس از اعتبارسنجی اطلاعات شما در لیست بالا نشان داده می شود.

مراکز شنوایی سنجی و سمعک یزد

بهترین مرکز شنوایی سنجی در یزد چه مرکزی است ؟

وب سایت هوش کالا هیچگاه نمی تواند ادعا کند که کدام یک از این مراکز بهترین است. از نظر ما بهترین مطب شنوایی سنجی در یزد ، مرکزی است که  توسط شنوایی شناس با تجربه اداره شود، خدمات کامل و تست های کامل ارائه دهد و مراجعان از خدمات مرکز رضایت کافی داشته باشند. ما تلاش کردیم بهترین مراکز شنوایی سنجی نوزادان در یزد، بهترین مراکز سنجش شنوایی کودکان در یزد و بهترین مراکز خرید سمعک را در لیست بالا گرد آوریم. در این سامانه کاربری مطب شنوایی شناسی  نیز مشخص شده است.  شما می توانید مراکز شنوایی سنجی نوزادان در شهر یزد، مطب شنوایی سنجی در یزد،  و یا مراکز فروش سمعک یزد را بر اساس نیاز خود پیدا کنید.

در صورت نیاز به آسیب شناس گفتار و زبان در یزد بر روی لینک زیر کلیک کنید:
لیست کاملی از مراکز گفتاردرمانی یزد

درباره ادیولوژیست (شنوایی شناس) چه می دانید؟

شنوایی شناس، با مدرک لیسانس از دانشگاه علوم پزشکی فارغ التحصیل می شوند. همانند دیگر رشته های حوزه توانبخشی ( فیزیوتراپی، گفتار درمانی و..) این افراد در صورت داشتن سابقه کار، می توانند مطب شنوایی سنجی تاسیس کنند. امکان ادامه تحصیل تا مقطع دکتری برای فارغ التحصیلان این رشته وجود دارد.

برای خرید سمعک به چه نکاتی توجه کنیم؟

خرید سمعک یزد، فروش سمعک، تجویز سمعک و تعمیر سمعک یزد و هر شهر دیگری صرفا توسط شنوایی شناس انجام داده می شود. تمامی افراد موجود در سامانه مراکز شنوایی سنجی یزد همگی فارغ التحصیل رشته شنوایی شناس می باشند و همگی دارای تاییده و مجوز از دانشگاه علوم پزشکی هستند. براساس آدرس مشخص شده در این سامانه می توانید مراکز سمعک یزد را در سریع ترین زمان ممکن پیدا کنید. در این لیست مراکز معتبر فروش سمعک در یزد را می بینید.

[ مطلب پیشنهادی : سمعک به افراد کم شنوا چه کمکی می کند ؟ ]

شنوایی شناس تنها متخصص جهت فروش و تنظیم سمعک می باشد. در صورتی که قصد خرید سمعک را دارید، مطالعه مقالات زیر به شما کمک می کند:
اطلاعات بیشتر درباره انواع سمعک
اطلاعات بیشتر درباره قیمت سمعک 

درباره شنوایی سنجی بزرگسالان در یزد چه می دانید؟

تست شنوایی سنجی بزرگسالان در یزد و همه جای کشور، توسط شنوایی شناس انجام می شود. نتیجه تست شنوایی سنجی به شکل ادیوگرام ثبت می شود. برای اندازه گیری شنوایی بزرگسالان تست ها و دستگاههای متفاوتی وجود دارد. از آنجائیکه میزان شنوایی یک گوش با گوش دیگر ممکن است متفاوت باشد، برای هر گوش یک تست شنوایی سنجی جداگانه ای گرفته می شود

در این برگه لیست کاملی از مراکز شنوایی سنجی یزد را مشاهده می کنید. در صورت نیاز به مراکز شنوایی سنجی در شهرهای دیگر روی لینک کلیک کنید.

برخی از منابع:

سازمان نظام پزشکی ایران
یزد