لیست کامل مراکز معتبر کاردرمانی یزد را بر شما مخاطب عزیز هوش کالا در پایین گردآوری کردیم. کلینیک ها ، مراکز و مطب های کاردرمانی معرفی شده همگی دارای پروانه معتبر از دانشگاه علوم پزشکی هستند و فهرستی از بهترین مراکز کاردرمانی یزد هستند. . منتظر چی هستید  اگر بدنبال کاردرمان خوب در یزد هستید از لیست زیر استفاده کنید! . راستی توضیحات هر کلینیک نیز درباره اینکه چه خدماتی می دهند ( جسمی ، ذهنی ، نوزادان ، کودکان و بزرگسالان و..) در جزئیات هر کدام آورده شده است.

پیشنهاد ما در یزد

کلینیک کاردرمانی نگاه

کاردرمانگر : حسین قاسم شریفی

خدمات :

کاردرمانی جسمی ذهنی و هند تراپی

آدرس :

یزد ، بلوار طالقانی ، کوچه باغ گلشنی ، بن بست طوبی ، پلاک ۳۶

تلفن پذیرش :

۰۹۰۱۵۱۷۵۲۶۴


سایر مراکز کاردرمانی یزد:

3 متخصص یا کلینیک یافت شد.
profile-pic
یزد  /  خیابان کاشانی سه راه هراتی کوچه ۴۳ توانبخشی سینا
-
profile-pic
یزد  /  یزد  /  09124368306
مرکز توانبخشی رویان کاردرمانی
profile-pic
یزد  /  امامشهر بلوار ولیعصر بعد از میدان انبیا کوچه 27 موسسه توانبخشی آوای درون  /  09131592139
-

آنچه شما در بالا مشاهده کردید لیست متخصصان کاردرمانی شاغل در یزد بوده است.

توجه : اگر کاردرمانگر شاغل در استان یزد هستید و نام خود را در لیست فوق مشاهده نمی کنید. از طریق لینک ثبت مشخصات مطب ، اطلاعات خود را ثبت کنید.

کاردرمانی چیست ؟

متخصص کاردرمانی ( به انگلیسی  occupational therapist ) با  استفاده درمانی از کارها و فعالیت‌های روزمره زندگی به مراجعان خود کمک می کند تا حداکثر استقلال لازم را از نظر جسمی ، ذهنی و روانی بدست بیاورند. کاردرمانی یکی از علوم نوین پزشکی است که به جهت اثربخشی بالای آن در کشور های توسعه یافته یکی از تخصص های ضروری برای درمان و توانبخشی اختلالات جسمی و ذهنی در نوزادان ، کودکان و بزرگسالان است.

اگر تمایل داشتید مطالب عمومی کاردرمانی ما را نیز مشاهده کنید. ما در این بخش مطالب مفید برای والدین و متخصصان کاردرمانی ( Occupational Therapy ) را برای شما مخاطب گرانقدر نوشتیم. این مطالب درباره موضوعات کادرمانی ذهنی ، کاردرمانی جسمی کاردمانی کودکان و کاردرمانی بزرگسالان و.. است.

کاردرمانی یزد

بهترین مرکز کاردرمانی یزد چه مرکزی است ؟

از نظر هوش کالا بهترین مرکز کاردرمانی یزد و یا کاردرمان خوب در یزد ، مرکزی است است که توسط متخصص کاردرمانی ( کاردرمانگر )مدیریت می شود. مجهز به تجهیزات روز و دانش روز و دارای تجربه کافی باشد. همچنین رضایت والدین می تواند یکی از ملاک های شما برای انتخاب کلینیک کار درمانی در یزد و استان یزد باشد.

اگر شما کاردرمانگر شاغل در یزد هستید و اسم خود را در لیست بالا نمی بینید در قسمت ثبت اطلاعات کلینیک ، مشخصات کامل مطب و یا دفتر کاردرمانی خود در استان یزد را وارد کنید. این اطلاعات پس از ارزیابی تایید می شود. همچنین اگر شما بعنوان کاردرمانی در منزل یزد فعالیت می کنید در قسمت درباره کلینیک این مورد را نیز ذکر کنید.

سازمان نظام پزشکی

انجمن کاردرمانی کشور