در پایین  لیست مراکز فیزیوتراپی زاهدان و استان سیستان و بلوچستان را مشاهده می کنید. این لیست شامل  بهترین مراکز  و کلینیک های فیزیوتراپی زاهدان می باشد که همگی دارای پروانه معتبر از سازمان نظام پزشکی می باشند و  انواع خدمات فیزیوتراپی از جمله فیزیوتراپی زانو ، کمر ، شانه و گردن را انجام می دهند اگر بدنبال  فیزیوتراپی خوب در زاهدان هستید از پیشنهاد ما و یا لیست پایین آن استفاده کنید.

 


مراکز فیزیوتراپی زاهدان :

4 متخصص یا کلینیک یافت شد.
profile-pic
زاهدان  /  خیابان شریعتی نبش شریعتی 10 بن بست بیتا زیرزمین
درمان تخصصی کودکان فلج مغزی و تاخیر حرکتی همراه با تمرین درمانی و تعلیق درمانی تخصصی ، اب درمانی...
profile-pic
زاهدان  /  خیابان مدرس- نبش مدرس ۵ - جنب کالاپزشکی - فیزیوتراپی درمان
خدمات انجام گرفته در این کلینیک شامل: ماساژ دستی - تمرین درمانی - الکتروتراپی با دستگاههای پیشرفته ...
profile-pic
زاهدان  /  زاهدان. خیابان مدرس روبروی مدرس 5 ساختمان پزشکان ناموران طبقه همکف . فیزیوتراپی دکتر نامور (آتیه)
مجهزترین کیلینیک فیزیوتراپی در استان سیستان و بلوچستان. تنها دکتری حرفه ای فیزیوتراپی Dpt در استان....
profile-pic
زابل   /  09119478059
کلینیک فیزیوتراپی آتیه شامل خدماتی از قبیل فیزیوتراپی کف لگن، لنف تراپی هم علاوه بر موارد ارتوپدی و ...

برای مشاهده ادامه لیست مراکز فیزیوتراپی زاهدان بر روی “بعدی” کلیک کنید.

اگر فیزیوتراپیست شاغل در زاهدان هستید و  در لیست فوق نام خود را نمی بینید بر روی ثبت نام کلیک کنید.

 

مراکز فیزیوتراپی زاهدان

مراکز فیزیوتراپی زاهدان ، فیزیوتراپ خوب در زاهدان ، لیست مراکز فیزیوتراپی زاهدان ، بهترین مرکز فیزیوتراپی در زاهدان ، زانو ، کمر، گردن ، شانه ، بیمه ، physical therapy in ZAHEDAN در لیست فوق قابل جستجو است.

 انواع درمان در مراکز فیزیوتراپی زاهدان:

به طور کلی میتوان درمان در فیزیوتراپی را به سه دسته تقسیم کنیم . ۱- تمرین درمانی ۲- الکتروتراپی ۳- مهارتهای درمان با دست  .  در تمرین درمانی مراکز فیزیوتراپی در زاهدان بوسیله ماساژ ، ورزشهای درمانی خاص ، ورزش در آب مشکل بیمار را برطرف می کنند. همچنین مراکز فیزیوتراپی زاهدان با الکتروتراپی اقدام به درمان بیماران می کنند. درمان الکتروتراپی به وسیله دستگاههایی است که از خود امواج خاصی را ساطع می کنند. مهمترین حیطه ای که فیزیوتراپیست های زاهدان می توانند کار کنند بیماریهای ارتوپدی ( دستگاه حرکتی ) ، بیماریهای تنفسی و قلبی ، بیماریهای اعصاب ( محیط و مرکزی ) ، درد و کنترل درد ، بیماریهای شغل و پوستی و سوختیگیها است. در لیست فوق آدرس و شماره تلفن بهترین مراکز فیزیوتراپی زاهدان را آورده ایم که همگی دارای آدرس و شماره تماس معتبر می باشند.

بهترین مرکز فیزیوتراپی در زاهدان

سامانه مراکز فیزیوتراپی مجله توانبخشی هوش کالا شامل بهترین مراکز فیزیوتراپی در زاهدان ، که شامل فیزیوتراپی تمامی اندام ها از فیزیوتراپی زانو در زاهدان ، فیزیوتراپی کمر در زاهدان ، فیزیوتراپی گردن در زاهدان و..  می باشد.  دستگاه فیزیوتراپی تمامی مراکز بالا بسیار جدید و موثر می باشد. تمامی مطب های فیزیوتراپی زاهدان معرفی شده در بالا مجوز معتبر از دانشگاه علوم پزشکی زاهدان می باشند. در آدرسی که در لیست مشاهده شده است می تواند آدرس دقیق کلینیک را مشاهده کنید که براحتی می توان مراکز فیزیوتراپی زاهدان و بهترین فیزیوتراپی در زاهدان را جستجو کرد.

 فیزیوتراپ خوب در زاهدان

همانطور که گفتیم در لیست فوق از  بهترین مرکز فیزیوتراپی در زاهدان هستند که شما براحتی می توانید یک فیزیوتراپی خوب در زاهدان ( Physiotherapy in ZAHEDAN) را متناسب با مکان و نیازهای خود انتخاب کنید. همچنین مراکز فیزیوتراپی دولتی در زاهدان و طرف قرارداد بیمه تامین اجتماعی نیز در لیست موجود می باشد. اگر نام فیزیوتراپیست مورد نظر خود را در شهر زاهدان و یا استان سیستان و بلوچستان می خواهید جستجو کنید در کادر جستجو نام کاربر اسم او را وارد کنید تا بتوانید شماره تلفن ، آدرس دقیق او را پیدا کنید.

 

لیست مراکز فیزیوتراپی زاهدان ، بهترین مرکز فیزیوتراپی در زاهدان ، “فیزیوتراپی خوب” در “زاهدان “ ، بهترین فیزیوتراپی زاهدان ، فیزیوتراپ خوب در زاهدان همگی در لیست وجود دارند.