در پایین لیست مدیران  مراکز شنوایی سنجی و سمعک زاهدان ، خدمات ( تعمیر ، فروش و خرید ) و استان سیسان و بلوچسان را مشاهده می کنید. این لیست شامل بهترین کلینیک های شنوایی سنجی زاهدان، دارای پروانه معتبر از دانشگاه علوم پزشکی است.

پیشنهاد ما

کلینیک شنوایی و سمعک مرکزی
ادیولوژیست : طاهره خمرنیا

خدمات :
ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک

آدرس :
بلوار بهداشت بین بهداشت ۱ و ۳ ساختمان مادر طبقه اول کلینیک شنوایی و سمعک مرکزی

تلفن پذیرش :
۰۵۴۳۳۴۳۰۵۵۲۳


توجه : اگر ادیولوژیست شاغل در زاهدان هستید و اسم خود را در لیست پایین مشاهده نمی کنید، بر روی ثبت اطلاعات مطب کلیک نمایید.

سایر مراکز شنوایی سنجی زاهدان :

profile-pic
زاهدان  /  زاهدان خيابان اميرالمومنين،بين اميرالمومنين ١٩و٢١ ساختمان گراند طبقه چهارم شنوايي سنجي نسيم
دكتر عقيل آبسالان دكتراي علوم شنوايي،تعادل و سمعك.عضو هيئت علمي دانشگاه....
profile-pic
زاهدان  /  بلوار بهداشت، بین بهداشت ۱ و ۳ ساختمان مادر طبقه اول کلینیک شنوایی و سمعک مرکزی
انجام کلیه تست های شنوایی اطفال و بزرگسالان، تجویز انواع سمعک دیجیتال و هوشمند، ساخت انواع قالب سمعک...

درباره شنوایی سنجی بزرگسالان چه می دانید؟

تست شنوایی سنجی بزرگسالان  در زاهدان و همه جای کشور، توسط شنوایی شناس انجام می شود. نتیجه تست شنوایی سنجی به شکل ادیوگرام ثبت می شود. برای اندازه گیری شنوایی بزرگسالان تست ها و دستگاههای متفاوتی وجود دارد. از آنجائیکه میزان شنوایی یک گوش با گوش دیگر ممکن است متفاوت باشد،  برای هر گوش یک تست شنوایی سنجی جداگانه ای گرفته می شود. لیست فوق نام مدیران کلینیک های شنوایی سنجی زاهدان می باشد. که در آنها شنوایی سنجی بشکل pta و abr و.. انجام می شود.

مراکز شنوایی سنجی زاهدان

درباره شنوایی سنجی نوزادان و اطفال در زاهدان چه می دانید؟

شنوایی سنجی نوزادان در توسط شنوایی شناس انجام می گیرد. همینطور که کودکان رشد می کنند، آزمون های مختلف شنوایی سنجی،  مورد استفاده قرار می گیرد. ممکن است فرزند شما پس از تولد و انجام  تست غربالگری شنوایی در بیمارستان نیاز به شنوایی سنجی داشته باشد و یا اینکه بنا به هردلایلی خانواده خواسته که این تست را انجام دهد. در هر صورت این نوشته برای شما مفید خواهد بود.

پرکاربردترین تست های شنوایی نوزادان عبارتند از :

  • تست ABR
  • تست OAE
  • تمپانومتری

تمامی تست های فوق و تست های تکمیلی دیگر می بایست توسط شنوایی شناس انجام گیرد . لیست مراکز شنوایی اطفال زاهدان در بالا نام مدیران این مراکز را آورده که می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با آنها تماس بگبرید.

نکاتی پیرامون خرید سمعک زاهدان

انواع سمعک بار کاربرد متفاوت وجود دارد. درحالیکه یک سمعک برای یک فرد مفید است ممکن است برای فرد دیگری مفید نباشد . تشخیص اینکه چه سمعکی برای شما مفید است توسط شنوایی شتاس انجام می شود. خرید سمعک زاهدان  ، فروش سمعک ، تجویز سمعک و تعمیر سمعک زاهدان و هر شهری دیگری صرفا توسط شنوایی شناس انجام داده می شود. تمامی افراد موجود در سامانه مراکز شنوایی سنجی زاهدان همگی فارغ التحصیل رشته شنوایی شناس می باشند و همگی دارای تاییده و مجوز از دانشگاه علوم پزشکی هستند. براساس آدرس مشخص شده در این سامانه می توانید مراکز سمعک زاهدان را در سریع ترین زمان ممکن پیدا کنید. شنوایی شناس تنها متخصص جهت فروش ، تنظیم سمعک می باشد. در این لیست مراکز معتبر فروش سمعک در زاهدان را می بینید. اطلاعات بیشتر درباره انواع سمعک

بهترین مرکز شنوایی سنجی و سمعک زاهدان چه مرکزی است ؟

از نظر ما بهترین مرکز شنوایی در زاهدان و یا مرکز سمعک زاهدان ،  مرکزی است که  با مدیریت شنوایی شناس اداره شود.  خدمات کامل و تست های کامل را ارائه بدهد. همچنین مراجعان ،  از خدمات این مرکز رضایت کافی داشته باشند. همچنین سمعک های با کیفیت خوب ، مناسب با شرایط بیمار و همراه با خدمات پس از فروش ارائه دهد. ما تلاش کردیم بهترین مراکز شنوایی سنجی نوزادان در زاهدان ، بهترین مراکز سنجش شنوایی کودکان در زاهدان و بهترین مراکز خرید سمعک زاهدان را در لیست بالا گرد آوریم. شما می توانید مراکز شنوایی سنجی نوزادان زاهدان ، مطب شنوایی سنجی زاهدان ،  و یا مراکز فروش سمعک زاهدان را براساس نیاز خود پیدا کنید. اطلاعات بیشتر درباره قیمت سمعک