در ادامه معرفی مراکز گفتاردرمانی جنوب تهران در این نوشته لیستی از بهترین مراکز گفتاردرمانی نازی آباد تهران را برای شما آورده ایم. لیستی از معتبر ترین گفتاردرمانان که همگی عضو سازمان نظام پزشکی هستند و با مهارت های ارتباطی عالی در جهت رفع مشکل شما تلاش می کنند.

کلینیک گفتاردرمانی کارن

گفتاردرمانگر:
شکوفه سادات حسینی، لیلا صفرپور
آدرس:
صد متر بالاتر از مترو علی آباد، نبش خیابان بهشتی، پلاک ۱، طبقه دوم
تلفن پذیرش:
۰۹۲۱۷۶۹۷۲۲۵
۰۲۱۵۵۳۳۷۹۴۸

سایر مراکز گفتاردرمانی نازی آباد:

-

کلینیک گفتاردرمانی خانه سبز
آدرس:
نازی آباد- خیابان مدائن- کوچه جعفری- پلاک۱۸- ساختمان پزشکان خانه سبز- طبقه۲- واحد۱
تلفن پذیرش:
۰۹۱۹۳۸۹۴۵۸۹
۰۲۱۵۵۰۸۶۳۰۱

کلینیک گفتاردرمانی ایلیا
آدرس:
تهران، نازی آباد، خیابان مدائن، تقاطع اوجانی، بالای بانک پارسیان
تلفن پذیرش:
۰۹۱۹۴۱۴۰۹۹۱
۰۲۱۵۵۳۳۳۱۲۷

در بالا مراکز گفتاردرمانی نازی آباد تهران را به همراه آدرس و شماره تماس مشاهده می کنید. اگر شما آسیب شناس گفتار و زبان در این محدوده از تهران هستید و نام کلینیک خود را در این لیست نمی بینید بر روی ثبت مشخصات مطب کلیک کنید و اطلاعات خود را وارد کنید تا پس از اعتبار سنجی اطلاعات کلینیک شما نشان داده شود.

مراکز گفتاردرمانی نازی آباد تهران

بهترین کلینیک گفتاردرمانی در نازی آباد:

مجله توانبخشی هوش کالا نمی تواند نسبت به کیفیت کلینیک های گفتاردرمانی به شما تضمینی ارائه بدهد بلکه صرفا تضمین معتبر بودن و مجوزدار بودن این کلینیک ها را به شما می دهد. از نظر ما بهترین و معتبرترین مراکز گفتاردرمانی نازی آباد تهران، مرکزی است که دارای ویژگی های زیر باشد:

  • مجهز به تجهیزات ایجاد صوت
  • نظافت و آراستگی مرکز گفتاردرمانی
  • بهره گیری از گفتاردرمانگر مجرب و دارای تجربه کاری بالا
  • نوبت دهی منظم
  • و…

بهترین زمان مراجعه به گفتاردرمان

در بالا لیست مراکز گفتاردرمانی نازی آباد تهران را برای شما عزیزان آورده ایم اما اینکه بهترین زمان برای مراجعه به گفتار درمان و رفع مشکل خود چه زمانی است باید گفت:

به طور کلی بهترین زمان برای مراجعه به گفتاردرمان، همان ابتدای تشخیص مشکل است. هر اندازه که فاصله زمانی بین تشخیص تا مراجعه به گفتاردرمانگر طولانی تر شود درمان گفتاردرمانی سخت تر می شود و بیشتر طول خواهد کشید. درخصوص کودکان عدم مراجعه به موقع آن ها به مراکز گفتاردرمانی عوارضی از جمله کاهش اعتماد به نفس، مشکل در مهارت های ارتباطی، اختلال در یادگیری و… را به همراه خواهد داشت.

درمورد افراد بزرگسالی که مشکل تلفظ و یا مشکل لکنت دارند نیز در صورت مراجعه به درمانگر قابل درمان خواهد بود ولی ممکن است دوره درمانی آن ها نسبت به کودکان بیشتر زمان ببرد.

برخی از منابع:

نازی آباد ویکی پدیا