در پایین لیستی از مراکز گفتار درمانی گرگان را مشاهده می کنید. این لیست از بهترین مراکز گفتار درمانی گرگان دارای پروانه معتبر از دانشگاه علوم پزشکی است. اگر بدنبال ، گفتار درمان خوب در گرگان هستید از لیست پیشنهاد ما و یا لیست زیر استفاده کنید.


پیشنهاد ما در گرگان

کلینیک تخصصی گفتاردرمانی ویشار

آسیب شناس گفتار و زبان : زهرا درویش

آدرس :

گرگان ، عدالت ۲۸ ، کوچه شهریور ۱ ، ساختمان شهریور

تلفن پذیرش :

۰۹۱۱۴۳۲۹۵۴۵

۳۲۳۶۷۸۰۲

سایر مراکز گفتار درمانی گرگان :

7 متخصص یا کلینیک یافت شد.
profile-pic
گرگان  /  گرگان_ عدالت ۳۴ پلاک ۵ مرکز توانبخشی یاشا  /  ۳۲۳۲۳۹۰۷
کارشناس ارشد از دانشگاه علوم پزشکی تهران ارزیابی ، تشخیص و درمان اختلالات بلع ، صوت ، لکنت ،آفازی ...
profile-pic
گنبدکاووس  /  گنبد-خیابان طالقانی شرقی-روبه روی پارک شهرداری-درمانگاه ارش  /  09114235524
-
profile-pic
گرگان .بندرترکمن  /  خیابان ولیعصر.عدالت ۷ مجتمع پزشکان میرداماد  /  09118685800
کلینیک مجهز به کاردرمانی ذهنی و کاردرمانی جسمی می باشد.
profile-pic
گرگان  /  گرگان : خیابان ولیعصر_عدالت 8_ساختمان ایزد_طبقه دوم_گفتاردرمانی پیام سیدکلاته   /  09114598852
کارشناس ارشد گفتاردرمانی_ مخترع چندین روش درمانی و دستگاه درمانیIST در ایران عضو انجمن علمی گفتاردر...
profile-pic
گنبدکاووس  /  روبه بیمارستان بسکی ساختمان هیوه چی نریمانی ط3  /  09112799747
-
profile-pic
گنبدکاووس  /  فلکه مرکزی.خیابان طالقانی شرقی.مجتمع نصیری.طبقه4  /  09338557955
-

برای مشاهده ادامه لیست مراکز گفتار درمانی گرگان بر روی ” بعدی ” کلیک کنید.

درباره  گفتار درمانی گرگان چه می دانید؟

مراکز گفتار درمانی گرگان همانند تمامی مراکز گفتاردرمانی توسط آسیب شناس گفتار و زبان ( گفتار درمانگر ) مدیریت می شود . آسیب شناسان گفتار و زبان (گفتار درمانگر ) ، با مدرک لیسانس از دانشگاه علوم پزشکی فارغ التحصیل می شوند. 

همانند دیگر رشته های حوزه توانبخشی ( فیزیوتراپی ، شنوایی شناسی و..) این افراد در صورت داشتن ۵ سال سابقه کار ،  می توانند در گرگان مطب گفتار درمانی تاسیس کنند. امکان ادامه تحصیل تا مقطع دکتری برای فارغ التحصیلان این رشته وجود دارد.

بهترین مرکز گفتار درمانی در گرگان چه مرکزی است ؟

از نظر ما (( گفتار درمان خوب در گرگان )) و یا (( بهترین مرکز گفتار درمانی در گرگان ))  مرکزی است که توسط آسیب شناس گفتار و زبان ( گفتار درمانگر ) اداره شود و مراجعان آن همگی از کیفیت کار آنها راضی باشند.  شما می توانید بهترین مراکز گفتار درمانی گرگان و گفتار درمان خوب در گرگان را از طریق لیست بالا جستجو کنید.

مراکز گفتاردرمانی گرگان

گفتار درمان خوب گرگان چه خدماتی ارائه می دهد ؟

گفتار درمان خوب در گرگان به پذیرش و ارزیابی و درمان  اختلالات نظیر : لکنت زبان در کودکان ، لکنت زبان در بزرگسالان ، مشکل تلفظ حروف ، دیر حرف زدن کودکان ، گفتار تودماغی ، گرفتگی صدا و مشکلات صدا ، از دست دادن گفتار پس از سکته مغزی ( آفازی ) در کودکان و بزرگسالان عادی و یا کودکان و بزرگسالان دارای اتیسم ، بیش فعالی ، فلج مغزی ، عقب ماندگی ذهنی ، سندروم داون ، کم شنوایی ، کاشت حلزون و.. می پردازد.

در لیست کلینیک های گفتار درمانی در گرگان در بالا ما لیستی از بهترین مراکز گفتار درمانی گرگان را گرد اورده ایم اگر بدنبال گفتار درمان خوب در گرگان  هستید از لیست فوق استفاده کنید.

متخصص گفتار درمانی خوب در گرگان چه کسی است ؟

منظور از گفتار درمان خوب گرگان ، آسیب شناس گفتار و زبانی است که علاوه بر تجربه کافی ، مطلع از دانش روز گفتار درمانی باشد. لیست مراکز گفتار درمانی گرگان همگی دارای پروانه معتبر از دانشگاه علوم پزشکی هستند که می توانند اقدام به پذیرش کودکان و بزرگسالان دارای اختلالات گفتار و زبان و بلع کنند.

اختلالات گفتار و زبان در لکنت زبان ، گرفتگی زبان ، گرفتگی صدا ، مشکلات بلع و غذا خوردن ، مشکلات تلفظ حروف ، مشکلات دیر حرف زدن ، مشکلات گفتاری در سکته مغزی  ( آفازی ) ، مشکلات گفتاری در بیماری های اتیسم ، فلج مغزی ، بیش فعالی ، عقب ماندگی ذهنی و.. خود را نشان می دهند.