در پایین لیست مراکز  فیزیوتراپی در اصفهان و استان اصفهان را مشاهده می کنید. این لیست ، شامل بهترین مراکز فیزیوتراپی اصفهان می باشد ، که همگی دارای پروانه معتبر از دانشگاه علوم پزشکی می باشند اگر بدنبال ، فیزیوتراپ خوب اصفهان از لیست زیر استفاده کنید.

پیشنهاد ما در اصفهان

فیزیوتراپی دکتر اسماعیل نادری 

آدرس :

اصفهان ، سه راه حکیم نظامی ، ابتدای حکیم نظامی ، روبروی بانک ملت ، کنار بانک ملی

شمس آبادی ، بین چهارراه قصر و چهار راه عباس آباد ، جنب پارکینگ پاساژ افتخار ، مجتمع عالم آرا ، طبقه ۲

تلفن پذیرش :

۰۳۱۳۶۷۰۱۰۷۷

۰۳۱۳۲۲۴۷۶۴۱


 لیست مراکز فیزیوتراپی اصفهان :

28 متخصص یا کلینیک یافت شد.
profile-pic
اصفهان   /  خیابان امام خمینی.کوی رسالت.ابتدای خیابان رسالت ۳مجتمع آفتاب فیزیوتراپی آرامین
منوال تراپی و تکنیکهای دستی تمرین درمانی و تجهیزات الکتروتراپی...
profile-pic
اصفهان  /  سه راه سیمین ، کوچه 1 ، مجتمع اسپادانا ، طبقه اول
الکترواپی ، درمان های تخصصی دستی ، حرکت درمانی
profile-pic
اصفهان  /  خ طیب مقابل ارگ جهان نما مرکز پزشکی جم
فیزیوتراپی اصفهان با کادری مجرب و امکانات مدرن . شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۶ تا ۲۰...
profile-pic
کاشان  /  میدان امام حسین (فلکه فین) ابتدای خیابان مدرس نبش سیاست هفتم
تنها مرکز تخصصی بیوفیدبک در کاشان کلینیکی مدرن و مجهز به کلیه تجهیزات فیزیوتراپی انجام فیزیوتراپی ...

برای مشاهده ادامه لیست بر روی ” بعدی ” کلیک کنید.

 لیست فیزیوتراپی های اصفهان شامل لیستی از بهترین و مجهزترین مراکز فیزیوتراپی به همراه اسامی کلینیک ها ، ادرس و شماره تماس آن ها می باشد.

مراکز فیزیوتراپی اصفهان و استان
کلینیک فیزیوتراپی اصفهان

بهترین مرکز فیزیوتراپی اصفهان چه مرکزی است ؟

بهترین مرکز، مرکزی است که توسط فیزیوتراپیست با تجربه و مطلع از دانش روز مدیریت می شود. سامانه مراکز فیزیوتراپی مجله توانبخشی هوش کالا شامل بهترین مراکز اصفهان و  فیزیوتراپیست های اصفهان  است . تمامی افراد این لیست مرکز مجوز دار دارند و معتبر می باشند. در آدرسی که در لیست مشاهده شده است می تواند آدرس دقیق کلینیک ها را مشاهده کنید که براحتی می توان فیزیوتراپی های اصفهان را جستجو کرد.

خدمات ارائه شده در مراکز فیزیوتراپی خوب اصفهان

کلینیک فیزیوتراپی اصفهان با مدیریت فیزیوتراپیست خوب اقدام به پذیرش بیماریها و اختلالاتی نظیر:  آرتروز مفاصل، تاندونیت، فیزیوتراپی دیسک کمر بورسیت، نقاط ماشه ای یا تریگر پوینت، محدودیت های حرکتی، آرنج تنیس بازان،سندروم تونل کارپال،سندروم تونل گایان، مشکلات دیسکهای بین مهره ای، تنگی کانال، لیز خوردگی مهره، مشکلات مفصل ساکروایلیاک، در رفتگی شانه، ثباتی های مفصلی، ضایعات پرتابی و… جراحی های تعویض مفصل ران، گیلن باره، پلی نوروپاتی، اختلالات تون عضلانی، فلج بلز و …همچون پارگی رباط های صلیبی زانو، آسیب منیسک زانو، بی تعویض مفصل زانو، فیزیوتراپی زنان باردار جراحی پارگی تاندون روتاتور کاف، بازسازی رباط صلیبی، پارگی تاندونهای فلکسوری انگشتان و …شانه یخ زده، پیچ خوردگی مچ پا و …مانند سکته های مغزی، پارکینسون، ضایعات نخاعی، ام اس، ALS را ارائه می دهد.

در صورتیکه علاقه به مطالعه مطالب کاربردی به زبان ساده درباره فیزیوتراپی دارید می توانید با کلیک بر روی لینک زیر آن مقالات را مشاهده بفرمایید.

فیزیوتراپی خوب در اصفهان

از نظر سایت هوش کالا فیزیوتراپی خوب در اصفهان ، مرکزی است که توسط فیزیوتراپیست اداره شود و خدمات خود را به بهترین نحوه انجام یدهد و همچنین مراجعان از کیفیت کار آنها رضایت کافی داشته باشند. همانطور که گفتیم در لیست فوق بهترین مراکز فیزیوتراپی اصفهان هستند که شما براحتی می توانید یک فیزیوتراپی خوب را متناسب با مکان انتخاب کنید. همچنین مراکز فیزیوتراپی دولتی در اصفهان و طرف قرارداد بیمه تامین اجتماعی نیز در لیست موجود می باشد. دقت داشته باشید که هوش کالا نمی تواند نسبت به کیفیت کلینیک ها تضمینی ارائه بدهد بلکه صرفا می تواند تضمین مجوز دار و معتبر بودن را به شما بدهد.