در پایین لیست مراکز فیزیوتراپی مشهد و استان خراسان رضوی را مشاهده می کنید. این لیست شامل   بهترین کلینیک ها و مراکز  فیزیوتراپی  مشهد ، دارای پروانه معتبر از دانشگاه علوم پزشکی است اگر به دنبال مرکز  فیزیوتراپی خوب در مشهد هستید از لیست پایین استفاده کنید.


سایر مراکز فیزیوتراپی مشهد :

19 متخصص یا کلینیک یافت شد.
profile-pic
سبزوار  /  خیابان اسرار شمالی،اسرار 5, جنب بانک دی،مجتمع پزشکی پارسیان،فیزیوتراپی توان   /  09358430191
-
profile-pic
مشهد  /  چهارراه راه آهن، بین عبادی 50 و 52، فیزیوتراپی وصال  /  09353837013
فعالیت تخصصی: Dry needling (طب سوزنی) Manual therapy (درمان های دستی)...
profile-pic
مشهد  /  میدان احمد اباد خیابان سلمان فارسی روبروی سلمان 7 ساختمان پزشکان ابشار کلینیک فیزیوتراپی توانمهر  /  09151847429
-
profile-pic
مشهد  /  * فیزیوتراپی بهار بین وکیل آباد ۱۹ و ۲۱ ساختمان پزشکان رضا ** فیزیوتراپی بیمارستان 22 بهمن . بعد از پل فجر. بابا نظر 39 .مقابل پارک بسیج  /  09151058513
فیزیوتراپی تخصصی شانه و آسیب های ورزشی. انجام درمان های دستی ، dry needling ( سوزن خشک) ، Tapping ( ...
profile-pic
جغتای  /  جغتای- روبروی آتش نشانی -بین آزادگان 3و 5- کلینیک فیزیوتراپی مهرآرا  /  09106813179
-
profile-pic
نیشابور  /  بلوار فضل ابتدای خیابان سینا مجتمع پزشکی سینا (داروخانه دکتر وجوهی) فیزیوتراپی گلستان  /  09387546840
دارای فضای بسیار دوست داشتنی اتاق های مجزا مکانوتراپی و الکتروتراپی بانوان و آقایان لیزر پرتوان ...
profile-pic
مشهد  /  شهرک غرب فلاحی۳۶
فیزیوتراپی تخصصی زانو شانه
profile-pic
مشهد  /  مشهد، بلوارفرامرزعباسی، بعدازفرامرز19، مجتمع خاتم، طبقه اول، واحد101 تلفن:36020269 تلگرام: 09359162095
این مرکز با بهره مندی از کادری مجرب (دکترای تخصصی و کارشناس ارشد فیزیوتراپی) و تجهیزاتی به روز، یاری...
profile-pic
خواف  /  خ حافظ ابرو بین حافظ ابرو 5تا7  /  09153324028
مجهز ترین و باسابقه ترین کلنیک در شهرستان با کادری مجرب همراه با فیزیوتراپیست خانم و آقا مگنت ترا...

برای مشاهده ادامه لیست مراکز فیزیوتراپی مشهد بر روی گزینه “بعدی ” کلیک کنید.

لیست مراکز فیزیوتراپی مشهد و خراسان
کلینیک فیزیوتراپی مشهد

خدمات ارائه شده در مراکز فیزیوتراپی خوب مشهد

  • فیزیوتراپی زانو درد
  • فیزیوتراپی شانه
  • فیزیوتراپی کمر
  • فیزیوتراپی ساق پا
  • فیزیوتراپی سکته مغزی

فیزیوتراپی برای چه بیماریهای موثر است ؟

فیزیوتراپی مشهد در بیماریهایی از قبیل آرتروز مفاصل، تاندونیت، بورسیت، نقاط ماشه ای یا تریگر پوینت، محدودیت های حرکتی، آرنج تنیس بازان،سندروم تونل کارپال،سندروم تونل گایان، مشکلات دیسکهای بین مهره ای، تنگی کانال، لیز خوردگی مهره، مشکلات مفصل ساکروایلیاک، در رفتگی شانه، ثباتی های مفصلی، ضایعات پرتابی و… جراحی های تعویض مفصل ران، گیلن باره، پلی نوروپاتی، اختلالات تون عضلانی، فلج بلز و …همچون پارگی رباط های صلیبی زانو، آسیب منیسک زانو، بی تعویض مفصل زانو، جراحی پارگی تاندون روتاتور کاف، بازسازی رباط صلیبی، پارگی تاندونهای فلکسوری انگشتان و …شانه یخ زده، پیچ خوردگی مچ پا و …مانند سکته های مغزی، پارکینسون، ضایعات نخاعی، ام اس، ALS، می تواند موثر باشد.

درباره فیزیوتراپی مشهد چه می دانید ؟

فیزیوتراپی درمانی علمی است که  بر اساس تحصیلات عالی  با قدمت طولانی، همزمان با توسعه دانش پزشکی به یکی از ارکان درمان های نوین پزشکی تبدیل شده است. فیزیوتراپیست، با مدرک لیسانس از دانشگاه علوم پزشکی فارغ التحصیل می شوند.  همانند دیگر رشته های حوزه توانبخشی ( شنوایی شناسی ، گفتار درمانی و..) این افراد در صورت داشتن  سابقه کار ،  می توانند در اهواز مطب فیزیوتراپی  تاسیس کنند. امکان ادامه تحصیل تا مقطع دکتری برای فارغ التحصیلان این رشته وجود دارد.

مراکز فیزیوتراپی مشهد ، فیزیوتراپی خوب در مشهد  ، دکتر فیزیوتراپی مشهد و آدرس بهترین مراکز فیزیوتراپی مشهد  را در این لیست براحتی می توانید پیدا کنید.

بهترین کلینیک فیزیوتراپی در مشهد چه مرکزی است؟

از نظر ما بهترین مراکز فیزیوتراپی در مشهد ، مراکزی هستند که توسط فیزیوتراپیست مدیریت می شود و مراجعان آن از کیفیت خدمات آن راضی باشند. سامانه مراکز فیزیوتراپی مجله توانبخشی هوش کالا شامل بهترین مراکز فیزوتراپی و  فیزیوتراپیست ها است . تمامی افراد این لیست مرکز مجوز دار دارند و معتبر می باشند. در آدرسی که در لیست مشاهده شده است می تواند آدرس دقیق کلینیک را مشاهده کنید که براحتی می توان مراکز فیزیوتراپی مشهد را جستجو کرد.

۱۲ فایده مهم فیزیوتراپی – حتما بخوانید.

چگونه مراکز فیزیوتراپی شبانه روزی مشهد را در سامانه بیابیم ؟

به قسمت درباره کلینیک و یا نام کلینیک دقت کنید برخی از این مراکز ، مراکز فیزیوتراپی شبانه روزی مشهد می باشند. این مراکز خدمات خود را بصورت شبانه روزی ارائه می کنند که می تواند برای برخی از افراد نیازمند مفید باشد.

 فیزیوتراپی خوب در مشهد

همانطور که گفتیم در لیست فوق بهترین مراکز فیزیوتراپی در مشهد هستند که شما براحتی می توانید یک فیزیوتراپی خوب را متناسب با مکان انتخاب کنید. همچنین مراکز فیزیوتراپی دولتی در مشهد و طرف قرارداد بیمه تامین اجتماعی نیز در لیست موجود می باشد.

لیست مراکز فیزیوتراپی مشهد شامل لیستی از فیزیوتراپی خوب در مشهد ، کلینیک فیزیوتراپی در مشهد ، بهترین فیزیوتراپی مشهد ، فیزیوتراپی های مشهد ، تلفن فیزیوتراپی مشهد ، اسامی کلینیک های فیزیوتراپی مشهد ، ادرس فیزیوتراپی مشهد می باشد. همانطور که گفتیم تمامی مراکز فوق اعتبار سنجی شده اند .