لیست کامل مراکز معتبر کاردرمانی قزوین و استان قزوین  را بر شما مخاطب عزیز هوش کالا در پایین گردآوری کردیم. کلینیک ها ، مراکز و مطب های کاردرمانی معرفی شده همگی دارای پروانه معتبر از دانشگاه علوم پزشکی هستند و فهرستی از بهترین مراکز کاردرمانی قزوین هستند.

اگر بدنبال کاردرمان خوب در قزوین هستید از لیست زیر استفاده کنید! . راستی توضیحات هر کلینیک نیز درباره اینکه چه خدماتی می دهند ( جسمی ، ذهنی ، نوزادان ، کودکان و بزرگسالان و..) در جزئیات هر کدام آورده شده است.

پیشنهاد ما در قزوین

کلینیک کاردرمانی کیمیا

کاردرمانگر : شهرام زارعی

خدمات :

کاردرمانی کودکان و بزرگسالان ( اختلالات و بیماری های جسمی کودکان ، اختلالات ذهنی و شناختی کودکان و…)

آدرس :

قزوین ، خیابان فردوسی جنوبی ، کوچه امیرامجد ، ساختمان پزشکان کیمیا ؛ طبقه ۲

تلفن پذیرش :

۰۹۱۲۵۹۳۷۷۶۴

۰۲۸۳۳۲۴۲۲۵۳


مراکز کاردرمانی قزوین

3 متخصص یا کلینیک یافت شد.
profile-pic
قزوين  /  قزوين /خيابان فلسطين شرقي/نبش ايرانشهر /ساختمان مهر /روبروي هايپرماركت ياس مركز كاردرماني سپنتا طبقه ي سوم واحد 5
توانبخشي بيماري هاي مغز و اعصاب توانبخشي اختلالات ارتوپديك كاردرماني تخصصي آسيب هاي دست كاردرم...
profile-pic
قزوین  /  قزوین خیابان فردوسی جنوبی وسط کوچه امیر امجد.روبروی مدرسه امین.ساختمان پزشکان کیمیا کاردرمانی کیمیا طبقه دوم
ارائه دهنده خدمات کاردرمانی و گفتاردرمانی با تیم توانبخشی کامل و امکانات مجهز و اختصاصی محیطی صمیمی...
profile-pic
قزوین   /  قزوین سبزه میدان (میدان آزادی) ابتدای خیابان نادری جنوبی، کوچه شهید زرآبادی ساختمان پزشکان غنچه واحد اول 09354725754  /  09128805058
توانمند سازی عصبی رشدی شناختی کودکان کاردرمانی تخصصی اختلالات ذهنی و طیف اوتیسم کاردرمانی جسمی ح...

آنچه شما در بالا مشاهده کردید لیست متخصصان کاردرمانی شاغل در قزوین بوده است.

توجه : اگر کاردرمانگر شاغل در استان قزوین هستید می توانید از طریق لینک ثبت مشخصات کلینیک اطلاعات دفتر کار خود را وارد نمایید.

کاردرمانی چیست ؟

متخصص کاردرمانی ( به انگلیسی  occupational therapist ) با  استفاده درمانی از کارها و فعالیت‌های روزمره زندگی به مراجعان خود کمک می کند تا حداکثر استقلال لازم را از نظر جسمی ، ذهنی و روانی بدست بیاورند. کاردرمانی یکی از علوم نوین پزشکی است که به جهت اثربخشی بالای آن در کشور های توسعه یافته یکی از تخصص های ضروری برای درمان و توانبخشی اختلالات جسمی و ذهنی در نوزادان ، کودکان و بزرگسالان است.

اگر تمایل داشتید مطالب عمومی کاردرمانی ما را نیز مشاهده کنید. ما در این بخش مطالب مفید برای والدین و متخصصان کاردرمانی ( Occupational Therapy ) را برای شما مخاطب گرانقدر نوشتیم. این مطالب درباره موضوعات کادرمانی ذهنی ، کاردرمانی جسمی کاردمانی کودکان و کاردرمانی بزرگسالان و.. است.

کادرمانگر خوب در قزوین در حیطه های زیر کار می کند :

مراکز کاردرمانی قزوین

بهترین مرکز کاردرمانی قزوین چه مرکزی است ؟

از نظر هوش کالا بهترین مرکز کاردرمانی قزوین و یا کاردرمان خوب در قزوین ، مرکزی است است که توسط متخصص کاردرمانی ( کاردرمانگر )مدیریت می شود. مجهز به تجهیزات روز و دانش روز و دارای تجربه کافی باشد. همچنین رضایت والدین می تواند یکی از ملاک های شما برای انتخاب کلینیک کار درمانی در قزوین باشد.

اگر شما کاردرمانگر شاغل در قزوین هستید و اسم خود را در لیست بالا نمی بینید در قسمت ثبت اطلاعات کلینیک ، مشخصات کامل مطب و یا دفتر کاردرمانی خود در استان قزوین را وارد کنید. این اطلاعات پس از ارزیابی تایید می شود. همچنین اگر شما بعنوان کاردرمانی در منزل قزوین  فعالیت می کنید در قسمت درباره کلینیک این مورد را نیز ذکر کنید.

سازمان نظام پزشکی

انجمن کاردرمانی کشور