لیست کامل مراکز معتبر کاردرمانی رشت و استان گیلان را بر شما مخاطب عزیز هوش کالا در پایین گردآوری کردیم. کلینیک ها ، مراکز و مطب های کاردرمانی معرفی شده همگی دارای پروانه معتبر از دانشگاه علوم پزشکی هستند و فهرستی از بهترین مراکز کاردرمانی رشت هستند.

منتظر چی هستید  اگر بدنبال کاردرمان خوب در رشت هستید از لیست زیر استفاده کنید! . راستی توضیحات هر کلینیک نیز درباره اینکه چه خدماتی می دهند ( جسمی ، ذهنی ، نوزادان ، کودکان و بزرگسالان و..) در جزئیات هر کدام آورده شده است.

5 متخصص یا کلینیک یافت شد.
profile-pic
رودسر  /  رودسر-میدان شهرداری-روبه‌روی تعاونی فرهنگیان_داخل کوچه-مرکز کاردرمانی هلال
مرکز هلال مجهزترین کلینیک کاردرمانی در شرق گیلان برای کودکان و بزرگسالان با اختلالات جسمانی و ذهنی م...
profile-pic
رشت  /  رشت فاز۲معلم بلوار شمسی پور میدان هاشمی ساختمان آنتیک۱ طبقه دوم
کاردرمانی اختلالات جسمی وذهنی بازی درمانی ویزیت در منزل...
profile-pic
رشت  /  چهار راه گلسار _ کوچه عسگری_کوچه بنفشه _ مجتمع حکیم _ طبقه دوم _ واحد سوم کاردرمانی پارس _ صنم حسام محسنی
ارائه کلیه خدمات توانبخشی و کاردرمانی جسمی و ذهنی کودکان و بزرگسالان _ خدمات تخصصی کاردرمانی در زمی...
profile-pic
رشت  /  کمربندی شهید بهشتی، قبل از میدان انتظام(رازی)، استقامت2، کوچه مراد بلال زاده، پلاک90، کلینیک کاردرمانی توان  /  09119840131
ارایه کلیه خدمات توانبخشی ذهنی و جسمی
profile-pic
صومعه سرا  /  خ برشنورد کوچه ستایش کاردرمانی همگام  /  09334507701
-

توجه: وب سایت هوش کالا علاوه بر لیست مراکز کاردرمانی ،  لیست مراکز زیر را  به شما مخاطب عزیز گرداوری کرده است که برای مشاهده آنها می توانید بر هر کدام کلیک کنید :

مراکز فیزیوتراپی رشت

مراکز گفتاردرمانی رشت

مراکز شنوایی سنجی رشت

کاردرمانی چیست ؟

متخصص کاردرمانی ( به انگلیسی  occupational therapist ) با  استفاده درمانی از کارها و فعالیت‌های روزمره زندگی به مراجعان خود کمک می کند تا حداکثر استقلال لازم را از نظر جسمی ، ذهنی و روانی بدست بیاورند. کاردرمانی یکی از علوم نوین پزشکی است که به جهت اثربخشی بالای آن در کشور های توسعه یافته یکی از تخصص های ضروری برای درمان و توانبخشی اختلالات جسمی و ذهنی در نوزادان ، کودکان و بزرگسالان است.

اگر تمایل داشتید مطالب عمومی کاردرمانی ما را نیز مشاهده کنید. ما در این بخش مطالب مفید برای والدین و متخصصان کاردرمانی ( Occupational Therapy ) را برای شما مخاطب گرانقدر نوشتیم. این مطالب درباره موضوعات کادرمانی ذهنی ، کاردرمانی جسمی کاردمانی کودکان و کاردرمانی بزرگسالان و.. است.

لیست مراکز کاردرمانی رشت

بهترین مرکز کاردرمانی رشت چه مرکزی است ؟

از نظر هوش کالا بهترین مرکز کاردرمانی رشت و یا کاردرمان خوب در رشت ، مرکزی است است که توسط متخصص کاردرمانی ( کاردرمانگر )مدیریت می شود. مجهز به تجهیزات روز و دانش روز و دارای تجربه کافی باشد. همچنین رضایت والدین می تواند یکی از ملاک های شما برای انتخاب کلینیک کار درمانی در رشت و استان گیلان باشد.

اگر شما کاردرمانگر شاغل در رشت هستید و اسم خود را در لیست بالا نمی بینید در قسمت ثبت اطلاعات کلینیک ، مشخصات کامل مطب و یا دفتر کاردرمانی خود در استان گیلان را وارد کنید. این اطلاعات پس از ارزیابی تایید می شود. همچنین اگر شما بعنوان کاردرمانی در منزل رشت فعالیت می کنید در قسمت درباره کلینیک این مورد را نیز ذکر کنید.

سازمان نظام پزشکی

انجمن کاردرمانی کشور