در اینجا لیست  و فهرست بروز شده  مراکز گفتاردرمانی در رشت  شامل مطب گفتاردرمانی در رشت ، مراکز توانبخشی اطفال بزرگسال را مشاهده می کنید.  این لیست شامل مراکز گفتاردرمانی  رشت ،  مراکز گفتار درمانی دولتی رشت ، مراکز توانبخشی رشت  و  دیگر مطب های گفتار درمانی در گیلان است.


پیشنهاد ما

مکان تبلیغ شما در برگه مراکز گفتار درمانی رشت

4 متخصص یا کلینیک یافت شد.
profile-pic
تالش  /  هشتپر-میدان امام خمینی - خیابان پاسداران- کلینیک شبانه روزی شفا - بخش گفتار و شنوایی  /  09116003653
-
profile-pic
لنگرود   /  لنگرود سه راه جاده چمخاله مجتمع دکتر طاهر زاده تلفن 42524954  /  09364424297
-
profile-pic
رشت  /  رشت چهارراه میکاییل جنب اداره برق  /  09115624457
انجام کلیه خدمات گفتاردرمانی وکاردرمانی ذهنی طرف قرداد با بیمه بانک سپه...
profile-pic
تالش(هشتپر)  /  گیلان_تالش_میدان امام خمینی_خیابان پاسداران_جنب درمانگاه شبانه روزی شفا
درمان اختلالات گفتار و زبان و بلع کودکان و بزرگسالان

توجه: وب سایت هوش کالا علاوه بر لیست مراکز گفتاردرمانی ،  لیست مراکز زیر را  برای شما مخاطب عزیز گرداوری کرده است که برای مشاهده آنها می توانید بر هر کدام کلیک کنید :

مراکز کاردرمانی رشت

مراکز شنوایی سنجی رشت

راهنما جستجوی مراکز گفتاردرمانی رشت :

  • پر کردن تمامی فیلد ها الزامی نیست متناسب با نیاز خود یک و یا چند فیلد را پر و بر روی جستجو کلیک کنید.
  • در هر برگه نام و مشخصات سه متخصص نمایش داده شده است برای مشاهده ادامه لیست در پایین بر روی شماره برگه بعد کلیک کنید.
  • برای مشاهده جزئیات بیشتر بر روی تصویر هر متخصص کلیک کنید.

نام و نام خانوادگی :

اگر بدنبال ادرس و مشخصات فرد خاصی می گردید اسم یا فامیل او را در کادر جستجوی یک کاربر وارد کنید و بر روی جستجو در پایین کلیک کنید.

نوع دفتر :

اگر بدنبال آدرس مطب دانشگاهی ، خصوصی و یا بیمارستان هستید از لیست نوع دفتر خود را انتحاب کنید.

فیلد تخصصی :

می توانید فیلد تخصصی هر متخصص را از لیست انتخاب کنید و براساس فیلد تخصصی لیست متخصصان را مشاهده کنید.

آدرس گفتار درمانی در رشت

سامانه جستجوی مطب گفتاردرمانی در رشت ،  براحتی و در سریع ترین زمان ممکن آدرس گفتار درمانی در رشت را به شما می دهد. اگر کودکتان دارای تاخیر در حرف زدن است و شما ساکن در رشت و یا استان گیلان  هستید. مراجعه شما به مطب گفتار درمانی ، ضروری است. آسیب شناسان گفتار و زبان همچنین به درمان اختلالات بلع در نوزادان کمک می کنند.

 

درمان لکنت زبان در رشت

به اختلال در روانی گفتار و الگوی زمانی طبیعی آن که سخن گفتن را دشوار می‌سازد لُکنَتِ زبان گفته می‌شود.

لکنت زبان عمدتاً و بطور کلی ، جز در موارد استثنایی در دوران خردسالی آغاز شده و یک پدیده خاص دوران کودکی است. معمولاً از سنین ۲ تا ۴ سالگی شروع می‌شود. لکنت زبان از مهم‌ترین و متداولترین اختلالات تکلمی است.

در سنین ۶ تا ۷ سالگی نیز که مصادف با زمان آغاز مدرسه‌ است به لحاظ ویژگی های عاطفی و سازگاری اجتماعی خاص این دوره موقعیت مناسبی است برای بروز لکنت زبان در میان کودکانی که بیشتر مستعد چنین اختلالی هستند. گاهی از موارد در دوران بلوغ نیز افرادی که قبلاً به نحوی لکنت زبان داشته‌اند دچار لکنت زبان می‌شوند.

فارغ التحصیلان رشته گفتار درمانی ( آسیب شناسان گفتار و زبان )، تنها متخصصان در درمان لکنت زبان هستند. لکنت زبان ، معمولا در سنین ۴ تا ۶ سالگی ، به شکل تکرار (س س سلام) ، قفل و کشیده گویی در کلمات ، در برخی از کودکان ظاهر می شود . اگر بدنبال درمان لکنت زبان در رشت هستید،  ما فهرستی از بهترین مطب گفتار درمانی در رشت را در اختیار شما قرار داده ایم.

دکتر گفتاردرمانی در رشت

آسیب شناسان گفتار و زبان ، با مدرک لیسانس از دانشگاه علوم پزشکی فارغ التحصیل می شوند.  همانند دیگر رشته های حوزه توانبخشی ( فیزیوتراپی ، شنوایی شناسی و..) این افراد در صورت داشتن ۵۵ سال سابقه کار ،  می توانند در رشت مطب گفتار درمانی تاسیس کنند. امکان ادامه تحصیل تا مقطع دکتری برای فارغ التحصیلان این رشته وجود دارد.

گفتاردرمانی بزرگسالان در رشت

گفتار درمانی ،  ارزیابی و درمان طیف وسیعی از اختلالات گفتار و زبان و بلع را تحت پوشش قرار می دهد. اگر بزرگسالانی که اختلالات گفتار و زبان دارند، به آسیب شناسان گفتار و زبان مراجعه کنند. می توانند از خدمات گفتار درمانی بزرگسالان در رشت استفاده کنند.

در سامانه جستجوی مطب گفتار درمانی رشت ،  شما می توانید براساس اختلال مورد نظر،  آدرس مرکز گفتار درمانی در رشت متناسب با نیاز خود دریافت کنید.

گفتار درمانی اطفال در رشت

همانطور که گفتیم علاوه بر گفتاردرمانی بزرگسالان در رشت ، گفتاردرمانی اطفال در رشت نیز انجام می شود. در اصل برای گفتار درمانی ، محدودیت سنی وجود ندارد . البته اگر در کوتاه ترین زمان ممکن به مطب گفتاردرمانی در رشت ،  مراجعه کنید نتیجه بهتری خواهید داشت. گفتاردرمانی اطفال در رشت می تواند شامل:۱- تاخیر در شروع گفتار در کودکان.  ۲- اشکال در تلفظ اصوات گفتاری. ۳ -عدم برقراری ارتباط کلامی یا غیر کلامی از سوی کودک.  ۴-کم شنوایی یا ناشنوایی. ۵-اشکال در درک صحبت دیگران.  ۶-اختلال در بلع.  ۷.اختلال در صدا و.. شود. سامانه جستجوی مطب گفتاردرمانی در کرج ، فهرستی از بهترین مطب گفتاردرمانی در رشت را در اختیار شما قرار می دهد.

 

مراکز گفتار درمانی رشت

 

مراکز گفتاردرمانی دولتی رشت

در این سامانه کاربری مطب گفتاردرمانی نیز مشخص شده است.  شما می توانید مراکز گفتاردرمانی دولتی در شهر رشت ، مراکز گفتار درمانی خصوصی رشت  ،  و یا مراکز توانبخشی در رشت براساس نیاز خود پیدا کنید.

مراکز گفتار درمانی موجود در این سامانه ، همگی اعتبار سنجی شده اند. تمامی آنها فارغ التحصیل رشته آسیب شناسی گفتار و زبان هستند. اگر در بین مراکز گفتار درمانی فوق اطلاعات اشتباه دیده اید لطفا در قسمت تماس با ما مطرح فرمایید تا بررسی کنیم.

بهترین مطب گفتاردرمانی رشت

همچنین در این برگه  لیستی از  مطب های گفتار درمانی در رشت را به تفکیک آورده ایم . این لیست شامل مراکز گفتاردرمانی  رشت ،  مراکز گفتاردرمانی دولتی رشت  ، مراکز توانبخشی رشت  و گیلان و..است.