در پایین لیست مراکز فیزیوتراپی سمنان را مشاهده می کنید. لیستی از کلینیک های فیزیوتراپی معتبر در استان سمنان به همراه شماره تلفن و آدرس که همگی دارای پروانه معتبر از دانشگاه علوم پزشکی هستند. اگر به دنبال فیزیوتراپ خوب در سمنان هستید از لیست زیر استفاده کنید


مراکز فیزیوتراپی سمنان

2 متخصص یا کلینیک یافت شد.
profile-pic
دامغان   /  خیابان باغ جنت غربی ساختمان پزشکان ولایت طبقه همکف فیزیوتراپی صدر
خدمات الکتروتراپی،تمرين درمانی، منوال تراپی، درای نیدلینگ، الکترواکوپانکچر،مجهز به دستگاههای شاک ویو...
profile-pic
سمنان  /  بلوار هفده شهریور
-
مراکز فیزیوتراپی سمنان

راهنما جستجوی مراکز فیزیوتراپی سمنان:

  • پر کردن تمامی فیلد ها الزامی نیست متناسب با نیاز خود یک و یا چند فیلد را پر و بر روی جستجو کلیک کنید.
  • در هر برگه نام و مشخصات سه متخصص نمایش داده شده است برای مشاهده ادامه لیست در پایین بر روی شماره برگه بعد کلیک کنید.
  • برای مشاهده جزئیات بیشتر بر روی تصویر هر متخصص کلیک کنید.

خدمات ارائه شده در مراکز فیزیوتراپی سمنان

  • فیزیوتراپی زانو درد در سمنان
  • فیزیوتراپی شانه در سمنان
  • فیزیوتراپی کمر در سمنان
  • فیزیوتراپی گردن در اراک

بهترین کلینیک فیزیوتراپی  در سمنان چه مرکزی است ؟

از نظر ما بهترین مرکز فیزیوتراپی در سمنان مرکزی است که توسط فیزیوتراپیست اداره شود و دارای تجربه بالا و تجهیزات پیشرفته باشد. ما سعی کردیم در بالا لیست کلینیک فیزیوتراپی خوب در سمنان را برای شما جمع آوری کنیم.

معرفی خدمات فیزیوتراپی

ما در مقاله فواید فیزیوتراپی درباره خدمات فیزیوتراپی در بیماریهای مختلف صحبت کردیم با این در اختلالات و بیماری های زیر نیز می توانید به یک فیزیوتراپیست خوب در سمنان مراجعه کنید:

از قبیل آرتروز مفاصل، تاندونیت، بورسیت، نقاط ماشه ای یا تریگر پوینت، محدودیت های حرکتی، آرنج تنیس بازان،سندروم تونل کارپال،سندروم تونل گایان، مشکلات دیسکهای بین مهره ای، تنگی کانال، لیز خوردگی مهره، مشکلات مفصل ساکروایلیاک، در رفتگی شانه، ثباتی های مفصلی، ضایعات پرتابی و… جراحی های تعویض مفصل ران، بیماری گیلن باره، پلی نوروپاتی، اختلالات تون عضلانی، فلج بلز و …همچون پارگی رباط های صلیبی زانو، آسیب منیسک زانو، بی تعویض مفصل زانو، جراحی پارگی تاندون روتاتور کاف، بازسازی رباط صلیبی، پارگی تاندونهای فلکسوری انگشتان و …شانه یخ زده، پیچ خوردگی مچ پا و …مانند سکته های مغزی، پارکینسون، ضایعات نخاعی، ام اس، ALS،

بهترین مهارت یک فیزیوتراپیست خوب در سمنان

اصلی‌ترین هنر و تخصص فیزیوتراپیست، توانایی انجام مهارت‌های دستی و حرکت‌درمانی است که در جهت پیشگیری از بسیاری از بیماری‌ها و درمان و توان‌بخشی افراد جامعه به کار گرفته می‌شود. خواص امواج مختلف، مانند امواج صوتی، مغناطیسی، لیزر، شاک وِیو، رادیویی و خواص درمانی آب (آب‌درمانی)، سرما و گرما،استفاده از سوزن خشک (dry needling ) به کار گرفته می‌شوند تا دستیابی به این اهداف آسان‌تر شود.

منابع :

سازمان نظام پزشکی ایران

انجمن فیزیوتراپی

ویکی پدیا فیزیوتراپی